<3 duracellkanin <3 Skrevet 11. april 2011 #1 Skrevet 11. april 2011 jeg må skaffe meg babycall har jeg funnet ut.. MEN hvilken?? den skal brukes mest til å ha i vogna mens poden sover ute.. vi bor nærme en vei som er litt traffikert.. grunnen til at jeg MÅ ha babycall er fordi leiligheten er i andre etasje. har vindu rett over der vognen skal stå men siden det er en ganske åpen plass vil jeg ha kontroll.. det bor ingen andre i bygget.. men som sagt så kan hvem som helst gå utenfor her.. tenker at siden det kjører litt biler på veien ved siden av så kanskje jeg burde ha en som ikke er ømfintlig for bakgrunnsstøy? noen tips til hvilken? og helst ikke de aller dyreste.. (klart er det kun den dyreste som er bra nok så kjøper jeg den jo.. men jeg er generellt av den oppfatning at billig også KAN være bra )
Anonym bruker Skrevet 11. april 2011 #2 Skrevet 11. april 2011 Vi har denne: http://www.flust.no/barneutstyr/sove/babycall/philips-avent-babycall-scd530/?cid=_kelkoo_cpc og vi er veldig fornøyd med den.
<3 duracellkanin <3 Skrevet 11. april 2011 Forfatter #3 Skrevet 11. april 2011 den så jo bra ut. men jeg har desverre ikke stikkontakt på plena her ute så jeg må ha en der begge enheter kan gå på batteri..
Anonym bruker Skrevet 11. april 2011 #4 Skrevet 11. april 2011 Begge enheter kan gå på batteri Men babyenheten er ikke oppladba, men du kan vel bruke oppladbare batterier.
Anonym bruker Skrevet 11. april 2011 #5 Skrevet 11. april 2011 Super nova babycall! http://barnashus.no/nettbutikk/detaljer/barnesikring/babycall-barnesikring/super-nova-digital-babycall.html Jeg er KJEMPE fornøyd med denne ) Også viser den hvor mange gr det er ved ansiktet til barnet!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå