Trollmora86 - to fine gutter Skrevet 10. april 2011 #1 Skrevet 10. april 2011 Hva er symptomene på kjemisk graviditet? Når idag er tredje dagen jeg tester positivt, og testen er bittelitt sterkere idag enn fredag kveld, er det da noe sjans for at det er kjemisk, eller kan jeg prøve å slappe av og tenke at det faktisk er noe inni der? Jeg er så bekymret for at det skal gå galt. Eller at jeg virkelig tar gledene på forskudd. Men jeg tester positivt med to forskjellige merker av billigstrimler (selv om streken er litt sterkere på den ene typen enn den andre). Jeg har forøvrig bestilt en CB med ukeindikator som kommer til uka en gang, og tenkte å ta den evt til neste helg eller noe for å se hvor mange uker den evt viser.
trønderbærta :) Skrevet 10. april 2011 #2 Skrevet 10. april 2011 ar ikke noe svar til deg, men hva er KJEMISK GRAVIDITET?
Trollmora86 - to fine gutter Skrevet 10. april 2011 Forfatter #3 Skrevet 10. april 2011 Det er visst en slags tidlig spontanabort som skyldes at egget ikke fester seg ordentlig i livmoren, og bare streifer innom og gjør at kroppen produkserer hcg bare i en kort periode.
Storesmurf+Lillesmurfene Skrevet 12. april 2011 #4 Skrevet 12. april 2011 Jeg hadde en kjemisk før jeg ble gravid igjen. Jeg testet med billigtester og testa svaaak positivt på første, negativt på andre. og svakt positivt på 3 igjen. Så noen dager etter blødde jeg litt mer enn en mensen. Jeg husker jeg hadde en underlig dirring i underlivet når jeg feks satt på do.. akkurat som om det står på en tørketrommel i samme rom, og at det rister litt.. Det husker jeg at jeg hadde med førstemann også helt på slutten av graviditeten.. Me jeg tror nok du er gravid ja
Trollmora86 - to fine gutter Skrevet 12. april 2011 Forfatter #5 Skrevet 12. april 2011 Takk for svar. jeg er ikke lenger bekymret for kjemisk graviditet. Fra fredag til idag har testene blitt sterkere, og isted var testen endelig like sterk som kontrollstreken. idag er forresten også dagen jeg forventet å få mensen.
stellita.med 3 barn<3 Skrevet 12. april 2011 #6 Skrevet 12. april 2011 Gratulerer med bebbis i magen:)
Trollmora86 - to fine gutter Skrevet 12. april 2011 Forfatter #7 Skrevet 12. april 2011 Takk! Håper spiren klamrer seg fast! Blir litt skremt av å lese om SA og MA her inne daglig.
Zana123 Skrevet 13. april 2011 #8 Skrevet 13. april 2011 Jeg fikk forbud av mannen min om å være på forumet for 1. trimester og på skravlesidene før jeg var 15 uker. Fordi man blir litt smågal i hodet av å lese om alle det går galt med! Så husk at mange av de som ikke skriver noe går det veldig bra med!! Lykke til!
Trollmora86 - to fine gutter Skrevet 13. april 2011 Forfatter #9 Skrevet 13. april 2011 Smart mann du har. Vi er jo så lett påvirkelige! Tror eg må gi meg en pause fra forumet, eller i det minste være her mindre, og ikke gå inn på tråder om SA og MA. Blir jo livredd av sånt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå