Gå til innhold

Ja, der blir en 5-åring antagelig kastet ut av landet


Anbefalte innlegg

Skrevet

selv om hun risikerer blir et offer for menneskehandel. Samtidig har Maria Amelie fått arbeidstillatelse. Noe er virkelig galt et sted!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja, det er forferdelig. Er så lei hele det trøtte trynet til kriminelle Marie Amelie. Hun kan bare bli i Polen. Å fan å, så naiv jeg var da jeg syns synd i henne mens det sto på. Det var ikke synd på henne i det hele tatt. Dama var bare glad i oppmerksomhet.

Skrevet

Når en tenker på at Teknisk Ukeblad sa opp 3 ansatte i 2010 pga nedgangstider er det jo spesielt at de skulle sloss for Maria Amelie. Hun har fått ekstremt mye PR, og for henne er nok all PR god PR.

 

Den 5 år gamle jenta er det helt forferdelig tenke på.

Skrevet

Uff, hvilken jente er det snakk om ?

Skrevet

Helt forferdelig, nå har absolutt alle, til og med politiet stått frem og sagt at italia ikke gjør en dritt for å ta bakmennene der borte, også skal norge sende de hjem?

 

Hvordan i alle dager kan de gjøre noe sånt, de snakker seg jo varme i dette landet om å gjøre alt man kan for å stoppe menneskehandel også aksepterer de at disse bakmennene skal selge en 5 år gammel jente fordi moren ikke tjener nok penger på kroppen sin.

 

For et liv, for en skjebne, også er det ingen som vil hjelpe denne stakkars kvinnen og barnet hennes. Det er en skam!

Skrevet

Det er også utrolig for en makt media har.

Alle vet hvem Maria Amelie er men virker som få har hørt om denne saken.

Skrevet

Det er helt forferdelig og aldeles forkastelig.

 

Men hvorfor blandes Marie Amelie inn i dette? Det er vel ikke hun som sørger for å få fem-åringen kastet ut?

Skrevet

Kanskje fordi det er forkastelig hvordan systemet har blitt tilpasset henne, mens andre igjen ikke får hjelp.

 

Vet om en familie med små barn som ble kastet ut samme dag som Maria. Alenemoren med 5 barn fra 3 år bor i en hytte uten strøm/vann og de har holdt på å fryse seg ihjel. De fikk ingen hjelp og første natten sov de i undergrunnen, mens Maria ble installert og fikk hjelp.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...