ballerinaen_ Skrevet 7. april 2011 #1 Skrevet 7. april 2011 Jeg er 15 uker og har ikke fått noe innkalling. Når pleier den å komme?
mamma til O og T <3 Skrevet 7. april 2011 #2 Skrevet 7. april 2011 Den kommer nok i posten rimelig snart skal du se:) Ellers kan du ta kontakt med fastlegen din,å få han til å ta kontakt med dem for å forsikre deg om at du er "i systemet"
NostraStoria Skrevet 7. april 2011 #3 Skrevet 7. april 2011 Du burde jo fått den snart med tanke på at den utføres fra uke 18 til 20 ca. Ring sykehuset og spør dem du, så setter de nok opp en time til deg
ballerinaen_ Skrevet 7. april 2011 Forfatter #4 Skrevet 7. april 2011 Jeg var hos legen i dag og da spurte han om jeg hadde fått den og jeg sa nei.. "jaja, vi får bare vente og se, den dukker vel opp snart" sa han bare da hehe.. Hvis den ikke kommer i løpet av uka, ringer jeg til sykehuset Takk for svar =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå