Gjest Skrevet 7. april 2011 #1 Skrevet 7. april 2011 Hvordan går det med deg? når skal du teste? Jeg har IKM 12 eller 13 så venter i speeeenning;)) har lovet meg selv å ikke teste før etter 12 men tror kanskje jeg blir nødt å sjekke testene litt før...bare fo å se om de virker ordentlig...!! ;-D Denne gangen SKAL vi klare det!!
Gjest Skrevet 7. april 2011 #2 Skrevet 7. april 2011 hei. sitter her med ømme pupper og halsbrann.. hadde bestemt meg for å IKKE før over helga.. tror du jeg klarte å holde det da?? not... testet negativt i mårrest jeg.. :-( tester sikkert i morgen å.. ;-) men denne gangen SKAL vi klare det ja.. !!!!!
Gjest Skrevet 7. april 2011 #3 Skrevet 7. april 2011 åååå, så spennende!! har skikkelig vondt i puppene + at jeg ble akutt kvalm i går og kasta opp!!? det er rett og slett vondt å bruke bh!! dessuten fryser og svetter jeg om en annen, sååååå ;-D nei du, D HÆR BLIR SKITBRA ))))
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå