Gå til innhold

Er det noen andre som hadde det sånn under EL/unnfangelsen?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei! Har noe jeg lurer litt på om flere har vært borti. Jeg hadde eggløsning 19 mars, og hadde sex med mannen min da. Da han ejakulerte, virket det som om underlivet mitt "slukte" sæden hans. Det kom så og si ingenting ut igjen. Og han hadde noen dagers ladning, for å si det sånn! Så vi vet jo at det kom en bra dose sæd ut fra han.

Det som er veldig merkelig, er at det samme skjedde i romjula under eggløsning. Underlivet mitt "slukte" sæden igjen. Og det resulterte i en graviditet (som igjen resulterte i en SA i uke 8). Nå har det seg sånn at jeg testet positivt på en test idag. Så jeg er gravid igjen :)

 

Lurer på om det er flere av dere som har samme opplevelse? Jeg har kun vært gravid to ganger, og begge gangene startet altså med at jeg følte underlivet "slukte" sæden hans. Det er jo ganske merkelig?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg vet at dette sikkert høres helt tullete ut, i allefall med den overskriften. Men det er virkelig noe jeg lurer på om flere har opplevd. For det er ganske rart at det har skjedd begge to gangene det viste seg at jeg ble gravid. Så vær så snill og fortell om det også har skjedd deg :)

Skrevet

kan vel si at jeg har gjerne følt det likt selv =) hatt sex når jeg har hat egg løsning å føltes som om kroppen tok det til seg og kom inngenting i retur hehe

Skrevet

Ja, er ikke det rart? Det er bare to ganger vi har hatt sex under EL uten å hoppe av i svingen, og begge gangene har kroppen tviholdt på sæden og det har endt med graviditet. Nesten så jeg "kjenner" jeg blir gravid, hehe. Kroppen er merkelig :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...