<3D<3 Skrevet 4. april 2011 #1 Skrevet 4. april 2011 Jeg er snart på vei til banken for å søke om et billån. Er redd for at jeg ikke kommer til å få det siden jeg har overgangsstønad og andre stønader som eneste inntekt, er student. Er det noen av dere som har fått lån i samme situasjon som meg, som kan beroligge meg litt? =)
Mamma til 3 gutter-<-@ Skrevet 4. april 2011 #2 Skrevet 4. april 2011 Har du med deg kausjonist, medlånetaker, så får du lett lån. Men om du ikke har det så får du ikke lån!
Mia2011 Skrevet 4. april 2011 #3 Skrevet 4. april 2011 Skal nok mye til uten sikkerhet ja, men alternativet er jo å kjøpe bil via forhandler, tror det er enklere å få lån via de, men det er klart da snakker man om dyre biler, 100.000,- og oppover kanskje
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå