Gå til innhold

Gravidbukser????!!!!?????


Anbefalte innlegg

Skrevet

Nå har jeg gitt opp internettsøkingen min....

 

Fy fader så utrolig mye stygge bukser det finnes til gravide.

Skal jeg gå i tights og joggebukse i 6 måneder til?

 

Noen som har noen tips om hvor man kan få ok bukser til gravide?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

gå på hennes og maurits!!! der har jeg handlet 2 stk, til 400 kr stk, bare haelt herlige å gå med ,kjempefornøyd :) er dongeri, med stoff over kneppingen som går over magen, for å likosm holde buksa på plass.

 

de hadde flere fine i dongeri, + andre varianter :) sjekk ut nermeste butikk :) fant ikke på nett, så etter link, men ikke de buksene jeg har.

bare uker siden jeg kjøpte :)

Skrevet

Jeg har kjøt 2 bukser på HM, er faktisk veldig fornøyd. Trodde ikke jeg skulle like noen av dem, så ble positivt overasket:)

God investering for min del.

Skrevet

Hvis de fra HM blir for store anbefaler jeg Polarn o pyret. De har i mindre str og jeg kan faktisk bruke min når jeg er ferdig. SÅ fin er den!:)

Skrevet

for store ? jeg er liten og nett, så str da jeg var der for første gang, og fikk sjokk, tenkte som så at de passer aldri jeg, men synet bedrar :)

jeg er 1.59 høy og veier nå ca 64 kg(24 u p vei)

 

jeg bruker når str 40 tror jeg d var :)

Skrevet

Butikken "Svangerskapet" på Majorstua har veldig mange fine bukser for gravide (de har også nettbutikk). Jeg kjøpte en sort bukse da jeg var 4-5 måneder på vei og har bodd i den siden, den ser ikke brukt ut. Kostet litt, men vel verdt pengene.

 

Jeg "arvet" en nesten lik bukse fra H&M og kvalitetsforskjellen og komforten var mye dårligere, den satt ikke pent rett og slett. I forrige svangerskap brukte jeg en type gravijeans fra H&M, den var veldig god, men den passet absolutt ikke denne gangen, tror kiloene har satt seg annerledes denne gangen for har ca samme vektoppgang. Ellers har jeg bodd i en mammatights fra H&M, billig og grei, men gått i stykker flere steder, så har sydd den flere ganger. Den går i søpla når svangerskapet er over om et par uker.

Skrevet

Mor og meg-butikken i Bergen har mange fine bukser!

Har også nettbutikk :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...