Gå til innhold

Andre her som har endret infoen sin her i dag?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg liker egentlig ikke gi falske opplysninger, men etter det som skjedde i dag føler jeg meg tvunget til det. Har aldri helt forstått hvorfor dette forumet krever adressen min uansett og tror ikke det utgjør den store forskjellen..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Haha, jepp, i dag har jeg byttet navn til Bolla Gundersen. Tør jo f... ikke annet etter det som skjedde her i dag.

Skrevet

Jepp! Endret den med en gang jeg hørte om gigaglippen her inne før i dag....helt utrolig at det går an.

Skrevet

Jeg har gått glipp av det, men jeg håper at de som har blitt utsatt for dette har fått mail fra Moderator. JEG ville i hvertfall satt pris på å vite om infoen min hadde ved uhell eller ei blitt smurt utover sidene.

 

 

Skrevet

Om jeg har forstått det riktig har flere her inne fått all infoen sin plassert nederst på alle forumsidene i dag. Sto visst der lenge også.

Skrevet

Flere brukere har fått sin brukerinformasjon avslørt nederst på forumsidene. Dvs at man fikk se deres nick, deres egentlige navn, adresse, telefonnr osv. Skremmende!

Skrevet

Det mest skremmende er vel at det visstnok skal ha skjedd en gang før også.

Skrevet

Jepp. Alt er nytt hos meg.

Slettet like godt hele gamle kontoen og laget en ny.

Eneste som stemmer 100% er termindatoen min,

kjekt med ukentlig oppdatering og info.

Skrevet

har aldri oppgitt hele navnet mitt på slike forum som dette. kun facebook man kan finne meg på med navn

Skrevet

Jeg har også endret info, men jeg hadde ikke vært 100% ærlig i forrige info heller pga dette!

Skrevet

Jeg bruker heller ikke mitt virkelige navn på slike sider. Dere som velger å slette profilen og lage en ny, husk at dere må slette profilen deres før dere sletter hele brukeren :)

Skrevet

Hei!

 

Litt informasjon fra oss i Barn i Magen om hva som skjedde i dag: Det var snakk om informasjon om to brukere som ble liggende nederst på sidene etter at en teknisk feil oppsto under oppgradering av siden.

 

Vi har lagt ut mer informasjon om hva som skjedde og hvilke følger det fikk her: http://www.barnimagen.com/forum/thread/143088827

 

Feilen som oppsto var av en type som gjorde at vi kunne finne ut hvilke brukere dette gjaldt. Disse har vi tatt direkte kontakt med.

 

Vi er selvsagt fryktelig flaue og lei oss for at denne feilen oppsto, og har satt himmel og jord i bevegelse for å sikre at det ikke skjer igjen!

Skrevet

Kari: Linken du la ut er link til denne tråden :)

Skrevet

Det er mye som "krever" - eller spør etter adresser og telefonnummer, riktig navn og sånne ting. Men jeg har aldri oppgitt noe av det noen steder i forumverden eller andre steder som ikke er offentlig eller hvor jeg skal handle med slik at de trenger de opplysningene.

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...