Gå til innhold

Jenta mi har blitt ett lite bøllefrø.... :-)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hun har virkelig begynt å teste grenser nå. Og må virkelig velge mine kamper nå altså :)

Føler jeg bare går etter å sier nei hele dagen jeg! Hvor hun har kommet på at det er gøy å slå skjønner jeg ikke. Alle de små vennene hennes er forsiktige og rolige, så kommer trulta mi og baner seg frem, krabber over og kaster leker.

Og jeg som har vært så "streng" helt fra starten av. Hun kan virkelig virke som en liten pøbel noen ganger, men hun er jo egentlig kjempe snill.

Håper at dette er noe som går over for vi er gode, tålmodige og omsorgsfulle foreldre og kan ikke forestille meg at det er noe hun har fra oss. Hun er forresten ett år og går ikke i barnehage.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Da har visst jeg et lite bøllefrø også :)

Hun er 16 mnd og går ikke i barnehage.. HUn baner seg fram og kaster leker hun også. Og går det ikke helt hennes vei, så sier hun i fra HØYT og tydelig.. Hehe

Sitte i fanget er drit kjedelig..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...