Anonym bruker Skrevet 27. mars 2011 #1 Skrevet 27. mars 2011 Det blir oppkalling etter oldefar isåfall..... Hva synst dere?
Anonym bruker Skrevet 27. mars 2011 #2 Skrevet 27. mars 2011 Liker ikke det navnet. Forbinder det med harry østfoldinger med gule fingre og gule barter som drikker øl på kroa fra elleve om formiddagen. Kroa heter Henrys for sikkerhets skyld.
Anonym bruker Skrevet 27. mars 2011 #3 Skrevet 27. mars 2011 beklager, men jeg synes det er gubbete, småharry og generelt fælt
Anonym bruker Skrevet 27. mars 2011 #5 Skrevet 27. mars 2011 uff.... jeg har skikkelig dårlige assosiasjoner til navnet. ikke fordi jeg ikke likte mannen som hadde det men pga påkledningen hans på sommeren.... da var det speedo for alle penge. ikke det er speedo er så fryktelig i utgangspunktet men glidlåsen foran på badebuksa var noe frastøtende! men jeg er av den oppfatning at vi bruker de navna vi liker best selv, uten å tenke på hva andre synes. dersom dere bruker navnet henry på deres lille gutt så blir han nok verdens fineste lille henry.
Anonym bruker Skrevet 27. mars 2011 #6 Skrevet 27. mars 2011 hørres ut som en gammel mann..ta henrik istede
Anonym bruker Skrevet 27. mars 2011 #7 Skrevet 27. mars 2011 Ikke mange som likte det ser jeg. Men argumentasjonen går i deres disfavør faktisk! Mange forbinder det med gamle menn........ BRA! Da er det ikke mange guttebabyer som heter det for tiden.....Noe jeg liker.... hehe HI
Mamma`n til Will& Ailo Skrevet 27. mars 2011 #8 Skrevet 27. mars 2011 Står på vår liste til lillebror Syns det er veldig fint .
Anonym bruker Skrevet 27. mars 2011 #9 Skrevet 27. mars 2011 Jeg liker det veldig godt. Det er nok på vår liste også. Henrik er også fint, men "alle" guttebabyer jeg vet om heter det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå