Gå til innhold

Noen som bor eller har hytte i østfold?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Driver og snuser litt på hytte i østfold-området... Noen som kan anbefale en plass? Må være nærhet til vann med bademuligheter :-)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er kjempemange fine plasser langs hele Østfoldkysten. Saltnes (Råde), Larkollen...

 

Velkommen til Østfold!! :-)

Skrevet

Jo, takk for tips, men vi er ikke millionærer (I wish!!!)! Må nok bli noe innenlands i nærheten av ferskvann siden hyttene langs kysten er i en prisklasse for seg... ("Billigste" på HVALER er på 3,7mill.)

Skrevet

Langs Iddefjorden er det mange fine plasser :o)

 

 

Skrevet

Jeg bor ikke i østfold, men er ganske kjent. Sjekk trømborgfjella og haldenvassdraget (ørje osv), rødnessjøen.... Det er jo rett over mot sverige der også, og der er det sikkert mye rimeligere.

Skrevet

Supert, skal sjekke!!! Takk!

Gjest JuniGull10 og mange drømmer...
Skrevet

Jeg bor i Østfold og min mor har hytte i Østfold. Da jeg var liten hadde vi hytte i nærheten av Kornsjø, nå har hun hytte i nærheten av Enningdalen. Begge deler anbefales hvis dere er ute etter en hytte i skogen og ikke langs skjærgården.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...