Anonym bruker Skrevet 27. mars 2011 #2 Skrevet 27. mars 2011 Fordi man ikke har lov til å diskutere etikk og bioteknologiloven? Det virker helt sært.
Anonym bruker Skrevet 27. mars 2011 #3 Skrevet 27. mars 2011 Fordi det var lagt ut kontonr? Eller fordi moderator er imot A.K.V?
Anonym bruker Skrevet 27. mars 2011 #5 Skrevet 27. mars 2011 AK er mammaen til tvilling guttene i India.
Anonym bruker Skrevet 27. mars 2011 #7 Skrevet 27. mars 2011 ok. vet ikke hvem det er! ikke hørt om..
Anonym bruker Skrevet 27. mars 2011 #10 Skrevet 27. mars 2011 Du kan ikke legge ut personopplysninger eller skrive innlegg som angriper brukere direkte med nick (eller selvfølgelig fullt navn) , og må følge de norske lover, står det i forumet. Og jeg vil jo si at det har blitt en hel del personangrep, og ikke bare en debatt om surrogasi og etikk, så det er vel derfor de blir slettet. Synes forresten det er helt på sin plass!! Det må gå an å diskutere uten å være selvutnevnt lynsjemob.
Anonym bruker Skrevet 27. mars 2011 #11 Skrevet 27. mars 2011 Hun heter KARI ANN VOLDEN, forkortet KAV:-)
Anonym bruker Skrevet 28. mars 2011 #12 Skrevet 28. mars 2011 men i overskriften står det akv og ikke kav.. ikke lett å skjønne hvem det er snakk om da..
Anonym bruker Skrevet 28. mars 2011 #13 Skrevet 28. mars 2011 Kontonummeret var nok litt på kanten. Utover det var det ingenting som bryter norsk lov. KAV er en offentlig figur spm deltar med handling og ord i en viktig prinsipiell debatt. At man øpåpeker at hun har løyet er ikke personangrep, det er fakta. At man sier "jeg støtter ikke" eller "jeg støtter" er heller ikke personangrep. Eneste fornuftige grunnen til å slette nevnte tråd kan sies å være kontonummeret.
Anonym bruker Skrevet 28. mars 2011 #14 Skrevet 28. mars 2011 Har også sett en tråd tidligere med AKV i overskriften, så det er tydelig noen som ikke er helt orienterte!
Tante Blås Squaw Skrevet 28. mars 2011 #15 Skrevet 28. mars 2011 Slik jeg har forstått det, eksisterer det ei Facebook-gruppe der man samler inn penger til denne kvinnen - ergo ligger kontonummeret allerede på nett? Hva er galt med at forumbrukerne henviser til denne gruppa?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå