~sjiraff~ Skrevet 26. mars 2011 #1 Skrevet 26. mars 2011 Minstemann må ha nytt regntøy. Hva med barnevaderen? Er den verdt pengene, eller blir det bare tungvindt med støvler og regnbukse i ett? Eldste burde vel nesten også hatt en slik en, da jeg må tømme cherroxene for vann hver dag.. ( Er støvlene som vanlige støvler? Sånn som været er på østlandet nå så blir de kanskje litt kalde?
Zitro Skrevet 26. mars 2011 #2 Skrevet 26. mars 2011 Jeg synes den var noe skikkelig MØKK! Guttungen ble megaklam på beina, rett og slett blaut. Det er jo null mulighet for luft å komme til. "Heldigvis" revna den etter 3 gangers bruk og gikk rett i søppla.
Endelig mor til 2<3 <3 <3 <3 Skrevet 26. mars 2011 #3 Skrevet 26. mars 2011 vi har vært kjempe fornøyde :-) vi har hatt to par til eldstemann, og like fornøyd.
Tante Blås Squaw Skrevet 26. mars 2011 #4 Skrevet 26. mars 2011 Vi er veldig fornøyde ) Men på kalde regnværsdager blir det selvsagt raggsokker i ;o)
Monajenten Skrevet 26. mars 2011 #5 Skrevet 26. mars 2011 Vi er storfornøyde. Både 4-åringen og 7-åringen har, og de er aldri våte (med mindre de har svømt i dammer.) Barnehagen er også veldig fornøyd, det er aldri fulle skift med klissvåte klær lengre. JA, for vår del var de verdt pengene.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå