Anonym bruker Skrevet 25. mars 2011 #1 Skrevet 25. mars 2011 Leste om en liten jente som skulle hete Paula og siden har det navnet surret og gått i hodet mitt. Synes det er så fint, hva synes dere?
Anonym bruker Skrevet 25. mars 2011 #2 Skrevet 25. mars 2011 Helt greit navn. Har ingen motforestillinger.
Anonym bruker Skrevet 25. mars 2011 #3 Skrevet 25. mars 2011 Jeg ser det har kommet fire svar på dette innlegge, men jeg kan kun se svaret til 18:00. Kan noen copy/paste svarene så jeg forhåpentligvis får se svarene? Hilsen HI
Anonym bruker Skrevet 25. mars 2011 #4 Skrevet 25. mars 2011 Noen som kan hjelpe meg med å se svarene? Copy/paste i nytt innlegg? Denne tråden funker ikke hos meg:(
Anonym bruker Skrevet 25. mars 2011 #5 Skrevet 25. mars 2011 Paula er egentlig et kult navn jeg ikke har tenkt så mye på. Men jo mer jeg tenker på det, jo kulere blir det :-) Velg Paula du, så slipper hun garantert å dele navnet med andre i barnehagen eller klassen.
Anonym bruker Skrevet 25. mars 2011 #6 Skrevet 25. mars 2011 Jeg har heller ikke tenkt på det navnet, men finner ut nå at jeg synes det er kjempefint Kjør på!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå