Anonym bruker Skrevet 23. mars 2011 #1 Skrevet 23. mars 2011 Syns utrolig synd på henne, selv om det er hennes feil at det har gått så langt som det har gjort..
Anonym bruker Skrevet 23. mars 2011 #2 Skrevet 23. mars 2011 At et voksent menneske med ansvar for barn kan bli så hjelpeløs og rote det så til for seg selv er ingenting annet enn tragisk, synes synd på henne jeg også. Håper de klarer lage et idiotsikkert system til henne så hun klarer få orden på økonomien sin.
Anonym bruker Skrevet 23. mars 2011 #3 Skrevet 23. mars 2011 Hun har utbetalt 31000 i mnd, det er faktisk MYE penger. Er hun alenemor ?
Anonym bruker Skrevet 23. mars 2011 #5 Skrevet 23. mars 2011 Ja, det kreves ikke intelligens for å føde barn
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå