2 søte små:-) Skrevet 22. mars 2011 #1 Skrevet 22. mars 2011 Noen med erfaring? Skal til USA om noen uker, og trenger ny mobil, noen som vet om det er billigere der? (eller andre tips)
Willy Wonka Skrevet 22. mars 2011 #2 Skrevet 22. mars 2011 Mobiler i USA er jo låst til ulike abonnement på lik linje som her hjemme. En annen ting; hva med når du skal skrive sms og æ, ø og å? Det ligger ikke på tastaturet der. Hva med når du skal ha mobilen til reparasjon f.eks. Mange ukjente merker i USA. Hva med reklamasjon? Men på generelt grunnlag er elektronikk osv. BILLIG i norge!
2 søte små:-) Skrevet 22. mars 2011 Forfatter #3 Skrevet 22. mars 2011 Sant nok:-) Får vel kjøpe meg en her allikevel da. Takk uansett!
Babyønske �� Skrevet 22. mars 2011 #4 Skrevet 22. mars 2011 En ting jeg la merke til når jeg var i USA for noen år siden var at de faktisk ikke var kommet like langt i utviklingen/teknologien som vi var her. Modeller som var utgått her for lengt, var de mest populære der borte. Det overrasket meg litt. Så den gang hadde det ikke hensikt å kjøpe der borte hvertfall, men dette kan være endret nå da. Men som nevnt over, akkurat mobiltelefoner har det nok ikke så stor hensikt å kjøpe der borte uansett.
Gjest ronja røverdatter Skrevet 22. mars 2011 #5 Skrevet 22. mars 2011 Billigere kanskje, men jeg ville ikke ha kjøpt uansett. Som en annen sier her, billige modeller er gjerne ganske gammeldagse der borte, skal du ha noe nytt og moderne, er nok ikke prisforskjellen så stor. Vær også obs på at man i USA og omegn fremdeles opererer med forskjellige telefonnett, så skal du kjøpe telefon, må du passe på at du kjøper en GSM-telefon med 4 båndbredder.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå