Anonym bruker Skrevet 20. mars 2011 #1 Skrevet 20. mars 2011 Vi har pleid å ha "kino-bursdag" med pizza eller noe mat i nærheten tidligere etter sønnens ønske, men. Vi har nå flyttet ut på landet, og nærmeste by med kino er over en halvtime unna. Er det noen som har noen bra tips til alternativer til bursdager vi kan foreslå for guttungen? Takker for svar
Anonym bruker Skrevet 20. mars 2011 #2 Skrevet 20. mars 2011 Vanlig hjemmebursdag med pizza kaker og leker. Diskobursdag Overnattingsbursdag Skibursdag Snekkerbursdag Filmbursdag (vis film hjemme på lærret, poppcprn ol)
Anonym bruker Skrevet 20. mars 2011 #3 Skrevet 20. mars 2011 Min fikk konkurransebursdag og det ble en suksess! 12 gutter, sier seg selv de var i konkurransemodus:D Lagde egne innbydelseskort der jeg skrev på at det var konkurransebursdag. Gutta var spente mange dager før! Vi fant på selv; Blindtest på matvarer som makrell i tomat, rekesalat, salami osv. Fikk noen fantastiske øyeblikk! Høydekonkurranse - hvem kommer nærmest utgitte cm på lapp og deretter overføre på stor plate HubbaBubbaBoble - hvem får størst boble, 1 tyggis til hver Gelespising med sugerør - og en heslig plastflue i bånn av glasset hehe, ble noen jentete hyl! Huskekonkurranse - 30 dagligdagse ting på et tildekket bord og runden rundt til sistemann vant GuitarHero (fikk ikke tid) Når alle poeng var talt opp og vinneren kåret ble det premie. En pose med forskjellig HelloKitty godte og slang med en gutteting for å være snill:D (brukte ca 200 kr på den gaven) Sønnen vår takket oss for den beste bursdagen - ever!
Anonym bruker Skrevet 21. mars 2011 #4 Skrevet 21. mars 2011 Vi hadde også konkurransebursdag for den ene av våre. Vi hadde dansemattedueller etter utslagningsmetoden. Vi hadde trodd at det ville ta en liten del av kvelden og at de skulle se film etterpå, men de hadde det så moro at de holdt på med det i 4 timer og hadde knapt nok tid til å spise. Vi sendte hjem en haug med gjennomsvette og rødkinna unger. Eller hva med utebursdag med bål og aktiviteter som ikke kan gjøres inne? Rebusløp med ulike poster osv. Om dere ikke vil ha det hjemme så er det jo mulig med: Klatrebursdag svømmehallbursdag bowlingbursdag Leie en gymsal
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå