Gå til innhold

Må betale kjole til forlovelsesfest til niesen min...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er jeg gjerrig om jeg sier at jeg ikke vil betale mer enn 2000 kr for en kjole som ikke er brudekjole??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hvorfor må du betale kjolen hennes ?

Skrevet

For det første: Forlovelsesfest????

 

For det andre: Hvorfor i all verden skal du kjøpe kjole til niesen din?

Skrevet

Lang historie, alle må hjelpe til.

HI

 

Skrevet

Hvis hun er gammel nok til å forlove seg er hun gammel nok til å betale sin egen kjoleeller bedre få høre at hun kan bruke en hun har fra før. Det er da ikke en gang vanlig med forlovelsesselskap. Hva skal hun med det, og hvorfor trenger hun ny kjole?

Skrevet

Om alle må hjelpe til så leser jeg det dithen at brudeparet ikke har råd selv og da er det ganske så råflott med en ny kjole. Hun har sikkert en kjole hun kan bruke eller låne en kjole av venninner eller noen i familien.

Har man så dårlig råd så kjøper man ikke nye kjoler og har forlovelsesfest. En liten feiring kan man ha, men vil man ha noe mer storslått så får man betale for det selv eller ta feiringen på den store dagen: Bryllupsfesten.

Skrevet

Jeg har en rar familie, men høres jeg gjerrig ut?

Skrevet

Det er helt umulig for oss å vite om du virker gjerrig eller ikke. For det første er det ikke vanlig å betale kjoler til nieser og for det andre er det ikke vanlig med forlovelsesfest. Skal vi kunne gi et svar på sprøsmålet ditt må vi neste få litt mer informasjon om omstendighetene.

Skrevet

Det hadde jeg ALDRI gjort. Da kan hun heller dra på forlovelsesfest i pysjamas. Fytti katta, enkelte folk eier ikke skrupler, altså.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...