Anonym bruker Skrevet 16. mars 2011 #1 Skrevet 16. mars 2011 Dine kunnskaper innen et felt gjør at du og noen få utvalgte andre har muligheten til å redde livene og miljøet for en stor katastrofe(F.eks atomkrisen i Japan).. Dessverre er sjansen stor for at du ikke vil komme levende fra det.. Ville du ofret deg? Jeg tenker at før jeg fikk barn ville jeg helt klart ha gjort det, verre nå som jeg har ei som hadde blitt morløs, så jeg måtte ha visst at hun ble tatt godt hånd om og sikret økonomisk om jeg skulle gjøre noe sånt..
Anonym bruker Skrevet 16. mars 2011 #2 Skrevet 16. mars 2011 Jeg hadde ikke gjort det.. Setter mine barn forran en hel annen nasjon.. så egoistisk er jeg faktisk... :S
Anonym bruker Skrevet 16. mars 2011 #3 Skrevet 16. mars 2011 ja det tror jeg. for jeg vil helle dø selv en at mitt barn skal bli utsatt for en atomkatastrofe og alt det medfører.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå