Anonym bruker Skrevet 16. mars 2011 #1 Skrevet 16. mars 2011 Er amathea bare for de som er blitt gravide og ikke vet om de skal beholde eller ikke? Eller kan de som er gravide og er blitt alene også gå dit?
Anonym bruker Skrevet 16. mars 2011 #2 Skrevet 16. mars 2011 Amatha er for alle egentlig. jeg gikk på svangerskapskurs gjennom de når jeg var alene. Bare ta kontakt, så får du nok svar skal du se. Utrolig hyggelige mennesker som jobber der.
Anonym bruker Skrevet 16. mars 2011 #3 Skrevet 16. mars 2011 Okei. For jeg trenger noen å snakke med siden jeg syns det er så vansklig alt som skjer rundt meg nå siden barnefar har forlatt meg. Takk for svar. HI
Anonym bruker Skrevet 16. mars 2011 #4 Skrevet 16. mars 2011 Jeg var der når jeg var gravid og alene. Var med på svangerskapskurs også, og fikk mange nye venner gjennom det. Har bare positivt å si om Amathea :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå