Anonym bruker Skrevet 15. mars 2011 #1 Skrevet 15. mars 2011 hun skal bli advokat/advokat sekretær. Ville aldri brukt henne som advokat med tanke på at hun ikke kan ha serlig mye i topp lokket når hun i utgangspunktet melder seg på et slikt program..Tror ikke det er mange advokat firmaer som vil ansette hun etter det programmet. Mange arbeidsgivere googler jo ofte personer som søker jobb hoss dem..
Anonym bruker Skrevet 15. mars 2011 #2 Skrevet 15. mars 2011 Hun er ferdig utdannet advokatsekretær og allerede i jobb. (utdannelsen er på fantastiske 6 mnd)
Anonym bruker Skrevet 15. mars 2011 #3 Skrevet 15. mars 2011 Og du er ikke så skarp selv forresten, kanskje greit du ikke ville brukt henne som advokat...
Anonym bruker Skrevet 15. mars 2011 #4 Skrevet 15. mars 2011 Så jævla firkanta alt skal være da? Om man er med på et tv program, så er vel det litt på gøy og muligheten til å vinne penger Skal man da stemples resten av livet? Sjefer å sånne "store" folk, de har vel vært unge en gang de å? Eller satt de bare hjemme hos mor med nesa i skole saker de karnsje?
Anonym bruker Skrevet 15. mars 2011 #5 Skrevet 15. mars 2011 Da synest jeg det var verre med hun som var med i paradise hotel forrige sesong. Hun var en av hovedmobberene og var under utdanning til å bli psykolog.
Anonym bruker Skrevet 15. mars 2011 #6 Skrevet 15. mars 2011 Dere skjønner hva jeg sikter til med mindre dere er like blåste som hun..Alt handler om første inntrykk, og er helt sikkert ikke alene om og ikke ha henne som førstevalg av advokat..
Anonym bruker Skrevet 15. mars 2011 #7 Skrevet 15. mars 2011 Ja, det mobbegreiene i fjor var helt drøyt.. Tenk å få den som psykolog.. Håper hun lærte litt,da.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå