Gå til innhold

Hva har du gjort idag? =)


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jeg er hjemme med 2 barn. 1 er jeg i permisjon med. og andre venter på barnehage plass. (flyttet til en annen kommune 1 time unna der vi bodde før.)

 

ellers har jeg prøvd å rydde litt. og sortere flytte lasset mitt litt mer.

Skrevet

Jeg var hos legen med småen før jeg dro på jobb. Og her sitter jeg enda.

Skrevet

vært i sverige å handla.. vasket huset og nå er det ut på trilletur :)

Skrevet

sotte på ræsmussen min

Skrevet

Stått opp med barna, matet, skiftet bleier, smurt niste og sendt eldste i barnehagen. Så bar det rett på rydding, klesvask og støvsuge huset. Sov et par timer sammen med minsten, og trillet en tur etterpå. Innimellom dette har jeg ammet 3-4 ganger. Nå får jeg vel få ræva i gir og fikse litt middag til eldste og pappaen kommer hjem :)

Skrevet

Ikke noe i det hele tatt. Sendte gutten til skolen og bare slappet av. Har fri fra jobben i dag, siden jeg jobbet litt mer enn det jeg skulle i forrige uke.

Skrevet

Jeg har nesten nettopp kommet hjem fra jobb. Sjelden jeg er hjemme så tidlig, så nå skal vi hente barna i barnehage og på SFO, så er det ut i skogen for å grille! :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...