Anonym bruker Skrevet 14. mars 2011 #1 Skrevet 14. mars 2011 Gutten skal ha skidag i morgen og skal ha med pølse for å grille. Spørsmålet er skal jeg koke pølsene og sende eller er det bare å ta ut fra pakken og sende med i matboksen?
Anonym bruker Skrevet 14. mars 2011 #2 Skrevet 14. mars 2011 Du koker da ikke grillpølser?? Nei, send dem som de er du.
2,5barn+1engel Skrevet 14. mars 2011 #3 Skrevet 14. mars 2011 hvis de skal grille på skidagen så koker du de vel ikke først?? Vi er av den familien som koker grillpølser, men ikke hvis de skal grilles.
VåreSøteSmå Skrevet 14. mars 2011 #4 Skrevet 14. mars 2011 Du koker ikke pølser som skal grilles.Da sender du de bare med i en frysepose i matboksen/sekken Og pølser skal vel generelt ikke kokes ,de skal trekkes/dampes/stekes
Anonym bruker Skrevet 14. mars 2011 #5 Skrevet 14. mars 2011 Tusen takk for svar jenter, det er altså kyllingpølser.
Anonym bruker Skrevet 14. mars 2011 #6 Skrevet 14. mars 2011 Pølser er ferdige til å spises. Noen liker å VARME dem i vann (ikke koke altså) og noen liker å grille dem. Send grillpølsene med i en pose i matboksen så ikke kraften er overalt i matboksen, og han får grille dem på skidagen:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå