Gå til innhold

uke 37 og en lysehvit veske fra brystene, hva er dette?


Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg er annengangs. Sist klarte jeg ikke å amme. Men hvis dette er melk, betyr det at barnet kommer snart?

 

Jeg har ikke pakket baggen, vasket klær eller sluttet å jobbe..

 

Noen erfaringer?

 

Hvis dette er melk, er det slik at det jeg lekker er den viktige næringen barnet skal få i begynnelsen, eller vil den fortsatt komme ved fødsel

 

takker for svar.

Videoannonse
Annonse
Gjest Tutt1-2-3!
Skrevet

Er nok litt melk det ja! Første gang jeg var gravid, måtte jeg ligge på håndklær fra rundt 25. uke fordi det lakk litt, og etter fødsel hadde jeg MASSE melk! Andre gang begynte det og lekke like etter uke 30. og jeg hadde mer enn nok melk til baby etter fødsel!

Nå er det 8 uker til termin, og det er ikke antydning enda, heldigvis! Tror kroppen evner å regulere litt selv etter hvert som den blir "brukt"! ;)

Skrevet

Jeg er 35 uker og har hatt melk er par uker. Råmelken blir ikke tom til fødsel. Men prøv å ikke presse ut noe.. Det som kommer kommer.. Men om du stimulerer kan du begynne å renne mer enn nødvendig. Barnet vil nok få all den viktige næringen uansett!

Skrevet

trenger ikke å bety at det nærmer seg fødsel, jeg har hatt melk siden før uke 10 :P men lykke til uansett :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...