Anonym bruker Skrevet 9. mars 2011 #1 Skrevet 9. mars 2011 Nysgjerrig på om vi er flere mødre som har hest her inne! Selv har jeg en toåring og har da planer om ut i LA-middels og noe kjørekonkurranser når den blir gammel nok:)
Anonym bruker Skrevet 15. mars 2011 #3 Skrevet 15. mars 2011 Så heldig du er som får det til å gå opp med hest og barn! Hadde hest i 2 år når jeg gikk på u.domsskolen. Det er en stor drøm at det kan gå igjen, men ser ikke hvordan det skal gå med familie og jobb:(
Anonym bruker Skrevet 15. mars 2011 #4 Skrevet 15. mars 2011 mannen min spiser som en. Det er det nærmeste jeg kommer, er jeg redd. (nei, jeg rir litt innemellom. på den hesten)
Anonym bruker Skrevet 15. mars 2011 #5 Skrevet 15. mars 2011 Er så heldig å ha mine 3 rett utenfor stuevinduet. driver med både dressur, sprang, kjøring og avl. ikke enkelt å få tidskabalen til å gå opp, men er heldig å har fantastiske hestepassere
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå