Anonym bruker Skrevet 8. mars 2011 #1 Skrevet 8. mars 2011 Har laget meg profil på Sukker.no og driver å chatter litt med en gutt der. Han vil gjerne treffe meg og jeg er litt mer skeptisk. Er noen her som har truffet noen fra nettdatingsidene ? Hvor lang tid tok dere før dere møtes for 1 . gang? Vi har snakket sammen i ca. en uke. Jeg synes kanskje det er litt tidlig og trenger litt mer tid . Håper noen kan svare meg :-)
Anonym bruker Skrevet 8. mars 2011 #2 Skrevet 8. mars 2011 det varierer veldig men 1-2 uker er vel normalt hvis man føler ting klaffer. er greit å få møtt personen i virkeligheten og få sett om kjemien stemmer. man finner ikke alt ut på nett og i tilfelle du ikke liker han er det greit at du møter han relativt fort så ikke skuffelsen blir alt for stor:) lykke til!
Anonym bruker Skrevet 8. mars 2011 #3 Skrevet 8. mars 2011 Det var tidlig for et treff ja - iallefall når personen er så ukjent. Sjekk iallefall opp navnet på google. Har en venninne som var racer på nettdating. Som oftes tok hun bare en rask kaffè med dem. Hun satte av 30 min (sa hun hadde bare tid da og da i en halvtime). Følte hun for å bli bedre kjent - så avtalte hun ny date videre. Likte hun ikke personen så sa hun at hun følte de var litt forskjellige, men at det var koselig med en felles kaffè. Hun traff mange rare folk for å si det slik. Mange av typen "søndagsgutt". Han som ikke tør si noe, og er kjempenervøs, og aldri har kysset noen før. Et tips: Ikke gi ut fullt navn eller telefonnummer. Da får du dem hengene på døren - og telefoner døgnet rundt.
Anonym bruker Skrevet 8. mars 2011 #5 Skrevet 8. mars 2011 har møtt tre frosker før jeg møtte prinsen min via nettdating, vi hadde snakket sammen i to uker når vi møttes, og to dager etter bodde vi så og si sammen hehe nå har vi to barn og har snart vært sammen i 4 år men gjør som noen andre nevner, ta en kaffe date og heller avtal ny date om det funker vi hadde kino og middags date, men var begge super ivrige etter å ha snakket sammen på msn døgnet rundt i to uker og kunne egentlig ikke forestille oss at det ikke skulle klaffe masse lykke til!
Anonym bruker Skrevet 8. mars 2011 #6 Skrevet 8. mars 2011 Jeg og mannen snakket sammen over nett (mail, datingside, msn) i ca. en måned før vi møttes, men det var vel helst fordi jeg var midt i flyttesjau. Etter vi møttes tok det ca 9 dager før vi ble sammen. Det var full klaff, og vi møttes hjemme hos meg bare 4 dager etter første date. Mens jeg holdt på å gjøre meg klar til første daten så var jeg livredd og vurderte veldig sterkt å avlyse og hadde skikkelig nervøs mage. Når jeg gikk mot der han satt så var jeg ordentlig kvalm, men det gikk over med det samme jeg så inn i de fantastiske øynene og så det utrolig sexy smilet ;-) Om dere har god kontakt nå, så go for it. Hvorfor holde igjen uten grunn og kanskje gå glipp av noe bra? Slapp helt av, er det rett så vet du det. Om det føles feil, så må du bare være ærlig om det. LYkke til !
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå