Anonym bruker Skrevet 6. mars 2011 #1 Skrevet 6. mars 2011 Hvordan er ditt underliv etter fødsel? Jeg merker ingen forskjell bortsett fra et lite arr i underkant etter noen få sting. Mannen min mener at jeg har blitt trangere.
Anonym bruker Skrevet 6. mars 2011 #2 Skrevet 6. mars 2011 Jeg kjenner godt selv at det er blitt trangere. Det er stramt og litt ubehagelig når vi har sex. Over 2 år siden fødsel. Men ble klippet og sydd en del da. Ny fødsel om knappe 2 mnd, forberedt på å bli klippet og sydd igjen. Så ingen håp om at det vil bli bedre igjen.
Anonym bruker Skrevet 6. mars 2011 #4 Skrevet 6. mars 2011 Jeg kjenner at det strammer seg til mellom hullet og klitorisen. Litt ubehag, men elles som før:) Tar han meg i doggy, kommer det litt mer luft inn enn normalt, men.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå