♥binna♥ Skrevet 6. mars 2011 #1 Skrevet 6. mars 2011 I utgangspunktet interessert i årsstudium/deltid 2 år. Har jobb ved siden av som lærer som må kombineres med spespedstudium.
solfrøken-♂♂♂ Skrevet 6. mars 2011 #2 Skrevet 6. mars 2011 Sjekk NKI eller NKS, jeg var i kontakt med en av de (husker ikke hvem) i forhold til spes.ped. Men dette koster ganske mye da... Tror det var 15000kr for ett semester =) Ellers kan du sjekke med div høyskoler, de burde ha de også =)
♥binna♥ Skrevet 6. mars 2011 Forfatter #3 Skrevet 6. mars 2011 Har sett på noen høyskoler uten å finne det, men mener det må finnes. Veldig mange har master i spesped nå (2/4 år), men det får ikke jeg mulighet for fri fra arbeidsgiver. NKI/NKS er det kun nettstudier? Vil gjerne ha en foreleser og samlinger, men må man så må man.
Gjest Skrevet 6. mars 2011 #6 Skrevet 6. mars 2011 Høgskolen på Lillehammer har også. http://hil.no/hil/studiekatalog/spesialpedagogikk_deltakelse_og_marginalisering
trollmor & trollungene Skrevet 6. mars 2011 #7 Skrevet 6. mars 2011 Jeg har tatt deltidsstudie gjennom SKUT. Gå inn på høyskolen - videreutd og deretter skut. Jeg har betalt mellom 15500 og 17500 pr studie.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå