Gå til innhold

Kvinner og porno, hvordan er det med deg?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er så mye snakk om menns bruk av porno her. Men hva med dere jenter, er det bare strikkeoppskrifter dere ser på på nett når dere har en stund for dere selv?

 

Jeg innrømmer at jeg bruker masse porno, stort sett filmsnutter på www.boysfood.com (veldig diskriminerende navn når jeg tenker meg om). Koser meg masse med det på egenhånd, og det har ingenting med manglende sexliv med mannen min å gjøre. Jeg elsker ham over alt på denne jord og det at jeg ser andre menn knulle på film betyr ikke at jeg heller vil ha kukken deres fremfor mannen min sin. Jeg bare synes det er deilig avslappende å bare være ego og ha sex med meg selv en gang i blant.

Derfor bryr jeg meg heller ikke om hvorvidt mannen min runker etter å se andre damer få kukk på film.

 

Hva med dere andre?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Nei, porno er en forferdelig uting. Hverken meg eller min mann ser prono. Ikke sammen og ikke alene.

Skrevet

Ser da her og. Mye kjappere å ta en "liten en" på 2 minutter med seg selv, enn alt det styre med sex hver gang man har lyst. Hehe

Skrevet

Som deg:) Kan gjerne se porno sammen med mannen også. Men som du sier, det er deilig å være litt ego i blant.

Skrevet

Jeg så på en del før, men det er rett og slett blitt kjedelig. Er liksom det samme uansett. Så nå gidder jeg ikke mer.

Skrevet

Jeg ser porno alene, men kunne ikke tenke meg å gjøre det sammen med samboeren. Men hver for oss er det helt ok! :) Jeg bruker redtube.com.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...