Mutters_til_2 Skrevet 3. mars 2011 #1 Skrevet 3. mars 2011 men jeg klarer det ikke alene. Noen som kan hjelpe meg? Bor i Trondheim.
kroi Skrevet 3. mars 2011 #2 Skrevet 3. mars 2011 Jeg har god erfaring med ketolyse. Det er basert på kostindusert ketose, og kjempeeffektivt når du har mange kilo som skal av. Det er nettopp startet et kurs i Trondheim. Ta en tlf til Bodil (http://www.ketolyse.no/index.php?art=13648) og hør om du kan slenge deg med!
kroi Skrevet 3. mars 2011 #3 Skrevet 3. mars 2011 Oops. det ble en feil med linken som inkluderte siste parantes. Trykk på "ketolysekurs" på venstre side, der står Trondheimskurset øverst.
godiva med 3 gull Skrevet 3. mars 2011 #4 Skrevet 3. mars 2011 Anbefaler EXTRAVAGANCA kursene som holdes i regi av spenst treningssentere... skjekk ut det...
lille sprelle Skrevet 4. mars 2011 #5 Skrevet 4. mars 2011 Jeg har stor tro på at man for å gå ned - og så forbli der - så må man legge om livsstil. Grethe Roede er en god mulighet.
Eeniemeenie Skrevet 4. mars 2011 #6 Skrevet 4. mars 2011 Grete roede kurs i starten kanskje. På Greteroede er det vektklubb der du kan skrive ned alt du spiser ila en dag og du får regnet ut ant. kcal Helt gratis.
MiroMiro Skrevet 4. mars 2011 #7 Skrevet 4. mars 2011 Jeg skal også ned i vekt. Hvor i trondheim bor du? Hadde vært kjekt med en "slankebuddy" ;-)
Gjest yrild Skrevet 4. mars 2011 #8 Skrevet 4. mars 2011 Anbefaler lavkarbo for å rase ned i vekt (og så evt grethe roede-kurs for å stabilisere vekten og normalisere kosten). Det er digg å spise lavkarbo og kg renner av :-) Hvis du gjør det først så får du et kikk til å trene mer, spise sunnere etc :-) Det føles så deilig å komme inn i gamle klær!! Vi spiser ikke hvit ris, hvetemel (brød, pasta), poteter eller sukker. Men masser av grønnsaker, fløte, kjøtt, ost, baconcrisp, frukt (ikke banan og druer) fisk og pompernikkelbrød :-)
Mutters_til_2 Skrevet 4. mars 2011 Forfatter #9 Skrevet 4. mars 2011 MiroMiro: Bor på nidarvoll. Slankebuddy er fint.
Mutters_til_2 Skrevet 4. mars 2011 Forfatter #10 Skrevet 4. mars 2011 Takk for svar alle sammen. Har tenkt mye på lavkarbo, da jeg hører det er mange bekjente som går på det. Tror jeg trenger et stort tupp i ræva for å begynne.
Stratos med 3 barn Skrevet 4. mars 2011 #11 Skrevet 4. mars 2011 yrild: Hva er "rase ned i vekt"? Nysgjerrig...
Gjest yrild Skrevet 5. mars 2011 #13 Skrevet 5. mars 2011 Tja... jeg gikk ned 8 kg på 6 uker.. og hadde bare 10 ekstra å ta av :-) Har man enda flere ekstra kilo går det enda enklere har jeg lest... og har i tillegg ikke beveget meg noe mer enn normalt. Mannen min har også gått ned 7-8 kg og vi har ikke vært hysteriske. Det som vi har kuttet helt ut er vel pasta, sukker og brød (spiser pumpernikkel!) (alt med hvetemel). Spiser minimalt med ris (helst fullkorn). Vet ikke hvorfor man går ned så kjapt, men jeg har hatt masse energi gjennom hele dagen etter at jeg begynte på lavkarbo :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå