Gå til innhold

Brasildamer de nye Thaidamene??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har bare bitt meg merke i at det er noe sinnykt med Brasildamer som finner seg norske menn og får barn med dem (eller så er det norske menn som finner damene - ikke vet jeg)

 

Det virker i allefall slik her jeg bor. Er de Brasildamene de nye Thaidamene da eller? Noen som vet? - Av ren nysgjerrighet :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jepp, det har faktisk vært slik en stund allerede..:-)

 

Brasildamer er skikkelige gold diggers..

Skrevet

Brasilianske damer er ganske sleipe og egoistiske, i den forstand de er oppvokst i ett miljø der penger og løgn er ganske så vanlig...

Vet om noen Brasilianske damer som har giftet seg med norske menn for oppholdstilatelse, og så skilte de seg.

 

Skrevet

De er også helt sex galne mange av dem....!!

De bruker kroppen til å skaffe seg det meste, asj. Men det er da kulturen dems..hilsen meg over her.

Skrevet

Kan jo advare dem om at møkka glitrer så lenge sola skinner, og at det dermed ikke er gull alt som glitrer... Ikke alle her har gjort det så skarpt som de skulle ønske hehehe :P

 

Hi

Skrevet

En kompis av samboeren min ble skikkelig lurt, tok hjem den flotte dama fra Brasil(han var sikkert 25-30 år eldre), giftet seg med henne, bygde nytt hus som de skulle leve i, og gav henne alt hun pekte på.. Når man gifter seg med noen som ikke har norsk statsborgerskap så er det en regel om at må være gift så og så lenge (2 år kanskje?) for at man har alle krav ved en skillsmisse.. På dagen to år (hvis det er fristen) tok hun ut seperasjon og forlangte halvparten av ALT han eide.. Så reiste hun hjem igjen, som en rik dame..

Skrevet

Tror nok dere skal passe på dere selv.

 

Norske damer er ikke et hakk bedre, alle er gold diggere, en sier iallfall ikke nei til det. Mange her inne får barn med hvem som helst, 3-4 ulike foreldre til barna er jo veldig bra.

 

Thai og Brasilske damer har iallfall lojalitet, og holder seg til en mann. Norske damer er jo som horer i forhold.

 

Så pass på dere selv!

Skrevet

Norske damer er skikkelige mannehatere. De er sure og kravstore. I tillegg er mange av de dvaske og superegoistiske. De skal alltid følge saueflokken. Det betyr blant annet at man skal gjøre som alle andre surkjerringer når det gjelder jobb, familie og fritid fordi det er det er en måte å være en i gjengen. Det brtyr lite hva som er best for familien som helhet og barna kommer i andre rekke.

 

Norske damer maser alltid om å gifte seg, ikke fordi de har lyst å være gift, men fordi de vil være prinsesse for en dag. Når takkekortene er sendt og gavene tatt godt i bruk skiller de seg. Dette fordi mannen maser om sex en gang i månenden og fordi han ikke ser hvilke 50 % av husarbeidet som er hans. Dessuten er de utro, mannens feil selvfølgelig!

Skrevet

Det er skjeldent kjærlighet og forelskelse i starten i hvertfall, alltid unntak, men ser det godt på bilder av mange par. Mange av disse mennene er jo ikke akkurat de man finner på øverste hylle. Kjenner selv til flere utenlandske kvinner som har giftet seg, er vel med et par unntak menn som de aller fleste norske kvinner hadde kasta på dør pga at de er fette late og ser ut som en dass.

Og til dere som påstår at norske kvinner sure, ikke like sex eller ser dvaske ut, stemmer sikkert på noen, men de har gjerne menn som er i samme kategori, finnes nok av oss som både tar vare på kroppen, liker sex og som har et godt gjensidig forhold der man tar vare på hverandre. Slik har vi det.

 

Skrevet

Mannen min var på guttetur der.

De er helt SPINNVILLE etter menn fra vesten.

Kjipe menn med tragisk utseende kommer hjem med smekre, kåte jenter som ser ut som supermodeller.

Så det der er noe som kommer til å øke på.

Thaidamer er jo veldig typete i utseende og ser veldig "hentet på bar" ut.

Brasildamer er mer eksotisk og kan komme fra hvor som helst og ser ikke så hentet ut.

 

Sexy og fine.

Men oooooo så hissige!

Skrevet

Ser du ikke poenget her? Ja, det gjelder nok for noen norkse damer, det samme gjelder all drittsnakking om brasilianske og thailandske damer.

Skrevet

Brasil er den største horekolonien på andre siden av Atlanteren.

Finnes knapt et land som har eksportert mer horer til den vestlige verden enn Brasil.

Men de er veldig vakre.

Skrevet

De er iallefall et lett bytte.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...