Anonym bruker Skrevet 24. februar 2011 #1 Skrevet 24. februar 2011 Live opptak fra NYC. Fy fader så sykt det var. Jeg husker fremdeles at jeg kom hjem fra skolen, skrudde på TV'en og kunne se direktebilder fra da det andre flyet styrtet inn i tårn 2. Trodde det var starten på WW3. Hvor var du?
Anonym bruker Skrevet 24. februar 2011 #2 Skrevet 24. februar 2011 Hadde også kommet hjem fra skolen og så på direktesending.. Husker det var en rar stemning hjemme hos oss, uff! Ser på det nå, kjenner jeg blir litt dårlig av å se på.. Og ikke minst sint! Så mange som mistet sine kjære, også sitter det folk nedi uglabugla og sier det var slik allah ville ha det.. Allah meg i ræva! Det er menneskeliv det er snakk om!
Anonym bruker Skrevet 24. februar 2011 #3 Skrevet 24. februar 2011 Jeg var syk og alene hjemme den dagen, gikk i 10.klasse. Husker jeg synes det var grusomt å se det på tv, alene hjemme! Jeg har en onkel som bor i usa, så ble veldig bekymret. Selv om han ikke var i NY akkurat da. Men fy søren, så skummelt!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå