Anonym bruker Skrevet 23. februar 2011 #1 Skrevet 23. februar 2011 Jeg er konstant trøtt, ubehag i føttene, halsbrann, og i tillegg vener jeg TR i morgen så puppene er litt ømme. Jeg er så trøtt at jeg svimler, mister nesten balansen til tider. Noen som har peiling? Og har kjent ukjente ting nede i livmorområde. Virker som den tar knekken på cystene bare etter 2 uker med bruk. Noen som vet?
Anonym bruker Skrevet 23. februar 2011 #2 Skrevet 23. februar 2011 det hortes litt optimistisk ut. Metformin bruker nok litt lenger tid for du kan merke saa mye. Kan vaer kroppen bare jobber noe innmari for aa faa egglosning. Men metformin er tull naar du har hatt paa det en stund.
Anonym bruker Skrevet 23. februar 2011 #3 Skrevet 23. februar 2011 Jeg er faktisk litt usikker pga jeg har aldri klart å gå på dem så lenge. jeg blir så fryktelig kvalm, til og med av bare 250 mg... Men syntes ikke det hørtes så veldig bra ut at du svimler og nesten mister balansen til tider. Hvor høy er dosen?
Anonym bruker Skrevet 23. februar 2011 #4 Skrevet 23. februar 2011 Det eneste jeg merket med metforminen var at jeg gikk ned rundt 25 kg og ikke la på meg igjenn. Håper det går over snart. Har du lest om bivirkningene ? ta kontakt med legen eller apoteket i morgen i tilfelle du ikke tåler de.
Anonym bruker Skrevet 23. februar 2011 #5 Skrevet 23. februar 2011 Jeg går på 2000 mg i døgnet. 2 stk 500 mg om morgenen og 2 stk 500mg om kvelden. Så det er vell kansje en høy dose. Jeg er super sensitiv på tabletter osv .Men akkurat de her tablettene har ikke gitt med noen av de skikkelig skummle bivirkningene, hvis man da ikke ser bort fra kraftig diare i 4 dager. Og det var såpass grusomt at jeg vurderte å slutte. Håper faktisk jeg går ned i vekt på dem. veier ca 15 kilo for mye.
3 nøtter til Askepott Skrevet 23. februar 2011 #6 Skrevet 23. februar 2011 hvorfor tar du metformintabeletter
Anonym bruker Skrevet 23. februar 2011 #8 Skrevet 23. februar 2011 Jeg tar de fordi min kjære gynekolog har fått vite at de fungerer effektivt på cyster. Jeg håper bare han har rett. Har fått påvist PCOS.
Anonym bruker Skrevet 23. februar 2011 #9 Skrevet 23. februar 2011 He he ønsker virkelig det da, men får jeg vite i løpet av uken som kommer. Men regner ikke med det. Har en sterk følelse av at TR er på tur. kroppen er fullstendig i PMS
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå