Gå til innhold

Galskap, ei jeg kjenner går hjemme og driver dank


Anbefalte innlegg

Skrevet

de kjøpte hus for ikke så lenge siden til altfor mange millioner som ikke engang kan huse hele familien etter min mening.

Nå er mora arbeidsledig/snylter sykepenger etter hun fikk oppsigelse fordi hun ikke klarte arbeidsoppgavene sine.

2 av barna går på sfo og de betaler i dyre dommer. Møtte dette kvinnemennesket i helgen da klagde hun sin nød over alle utgifter de hadde og at de muligens ikke hadde penger til og dra på ferie!!

 

Herregud når man velger og ha full plass på sfo mens mor er hjemme og tråkker i salaten bare for at ungene skal være sammens med andre barn da har man stelt det i stand for seg selv er nå min mening.

Ikke går ungene på fritidsaktiviteter heller for det har de ikke økonomi til, men som sagt og ha ungene på fullplass sfo ja det har de søren med råd til.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

OK, det er herved notert. Si fra hvis det dukker opp ny info i saken da er du grei.

Skrevet

Syns du skal passe dine egene saker !

 

Mange grunner til at folk går hjemme og mange grunner til å ha barna i bhg/sfo i steden for hjemme .

Skrevet

Hahaha..proto kjerringsnakk!

Milde måne, skaff deg et liv hi.

Skrevet

Helt enig med de andre her. Er livet ditt virkelig sååå kjedelig?

Men på den annen side misunner jeg deg.

Tenk å ha det så bekymringsfritt at man kan irritere seg over hva andre gjør og hvordan de lever!!

Håper ikke du er en jeg kjenner. Sladrekjerringer er det verste jeg vet!!!

Skrevet

Nå har ikke jeg greie på SFO, men for min egen del tørr jeg ikke sette ned antall dager mine er i bhg! Tenk om det dukker opp en jobb da så må jeg takke nei fordi ingen kan passe barna... Det betyr jo ikke at man har ungene der 100% forde!

Skrevet

jeg er egentlig enig med hi jeg da. hun veit helt garantert mer om denne kvinnen, hennes levemåte og arbeidsmoral enn det dere gjør.

 

jeg synes ikke man skal klage på dårlig økonomi når man har selv satt seg i den situajonen og kan like enkelt komme seg ut av den igjen. sfo er dyrt om man egentlig ikke har råd til det.

 

 

Skrevet

Hjelp .For et uinteressant innlegg. For en idiotisk oversikt du har over andres liv og økonomi. Kanskje du heller skal bruke tiden din til å passe på deg selv?

Skrevet

Hvis de har kjøpt hus til alt for mange millioner er det vel neppe sfo-utgiftene som velter lasset? Hvorfor henge seg opp i akkurat dette?

Skrevet

Mulig det er uintressant, men på en annen side om moren ikke har til hensikt og skaffe seg en jobb så er det jo på sett og vis bortkastet og ha ungene på sfo og betale i dyre dommer for et tilbud de egentlig ikke har bruk for.

Skrevet

Hallo?!?

Er du pitte litt misunnelig eller???

Hvor mange millioner de bruker på hus og hvem det huset skal huse er vel ikke ditt problem?

Hva vet vel du om hvorfor hun mistet jobben? Er du sjefen eller?

 

Hvis hun er sykemeldt er det fordi hun er syk og trenger å gå å trakke i salaten til hun er frisk igjen... I fred for ungene...

Så at hun bruker penger på sfo er hennes valg, hun skal sikkert ut i jobb igjen når hun er klar for det...

 

PASS DINE EGNE SAKER!!!!

Skrevet

Har du ikke noen venninner du kan sladre om dette til? Eller du kan drive jungeltelegrafvirksomhet. Blir liksom ikke det samme når vi ikke vet hvem dette er snakk om.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...