Gå til innhold

Flere som har vanskeligheter med å forelske seg?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er 24år. Har vært i 2forhold. Det første var fra jeg var 16-18år. Typisk ungdomsforelskelse. Så ble jeg sammen med pappaen til datteren min da jeg var 18. Han var jeg sammen med til jeg var 21.

Nå nærmer jeg meg faretruende 25år, og har vært singel i snart 4år.

 

Jeg ser sikkert litt over snittet bra ut (vet det er forbudt å si om seg selv), og er alltid i godt humør, spøker og er utadvent. Har aldri manglet oppmerksomhet fra det motsatte kjønn.

Men jeg klarer ikke å forelske meg. Kan bli sjarmert så klart, men det varer ikke lenge, før jeg finner noe som får meg til å miste all interesse. Alle venninnene mine er i forhold, har begynt å få både 2 og 3barn. Jeg sitter liksom fast her da, og lurer på om jeg noen gang finner noen jeg kommer til å elske. Drømmen om å få 3barn før jeg er 30år er hvertfall skrinlagt;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...