Gå til innhold

Tidligere utro mann alene ute på fylla-paranoia


Anbefalte innlegg

Skrevet

For noen år siden var han utro med ei han jobbet sammen med, men det er water under the bridge nå. Jeg har ikke ofret det så mange tanker, helt til idag - for nå er han ute på fest med de på jobben, og det var sånn det startet sist. Hun han var utro med da har sluttet, men nå er det spesielt en annen jente han har prata endel om som bekymrer meg litt..

 

Jeg kjenner henne godt, og vet at hun også har vært utro med en annen på jobb (jada, det er på arbeidsplassen det skjer!) så hennes moralske standard er ikke den beste. Hun er flørt av natur, og det bekymrer meg litt når jeg vet hvor svak min mann er for smiger i fylla.

 

Egentlig så tror jeg ikke at jeg har noen grunn til å føle meg så sjalu og mistenksom, men jeg får ikke ristet følelsen av meg.. Det var en hel del faresignaler tilstede forrige gang som jeg ikke ser nå, men brent barn skyr ilden.og så videre.

 

Ble vel egentlig litt meningsløst dette her, men det var godt å få det ut. Så slipper jeg å brenne inne med det, og gå rundt og være sur når jeg sikkert ikke har noen grunn til det.

 

*krysser fingrene*

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Stakkars deg, bekymre seg over at mannen din skal være utro. Vet han dette?

Skrevet

Sannsynligvis ville han bare sett dumt på deg, om han visste at du bekymret deg. For tanken har ikke slått han.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...