Anonym bruker Skrevet 17. februar 2011 #3 Skrevet 17. februar 2011 Jeg tror det er et navn som er litt tungt å bære..
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2011 #5 Skrevet 17. februar 2011 Det er et bibelsk navn, så det gir meg sterke assosiasjoner til kristendommen. Syns også at det er litt feminint, selv om jeg ikke vet helt hvorfor. Har egentlig ikke noe formening om navnet, har aldri møtt på noen som heter det. Men får man litt tid til å venne seg til det så blir det nok fint, som med alle andre navn:)
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2011 #7 Skrevet 17. februar 2011 Takker for svar. Er mannen som pusher på for dette navnet. Var ikke så veldig begeistret i begynnelsen, men jeg tror jeg begynner å liker det selv også.
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2011 #8 Skrevet 17. februar 2011 Liker det ikke. Vanskelig å hete Gabriel som voksen, tror jeg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå