Moonfreckle Skrevet 16. februar 2011 #1 Skrevet 16. februar 2011 Er det virkelig slik at man ikke får opp noe varsel når man har fått post her på bim?? Jeg oppdaget helt tilfeldig igår kveld at jeg hadde flere meldinger i postkassen min, jeg ante ikke at det var kommet noe der... Så jeg vil bare oppfordre dere nå: sjekk postkassene deres, jenter!
Anonym bruker Skrevet 16. februar 2011 #2 Skrevet 16. februar 2011 Nei, man får ikke noe varsel og må sjekke dette selv (noe som er ganske enkelt)
Moonfreckle Skrevet 16. februar 2011 Forfatter #3 Skrevet 16. februar 2011 Ja, jeg ser jo at det er enkelt. Men da jeg ikke har skrevet meldinger til noen her inne før igår, så har det ikke vært naturlig for meg å se innom den. Forventet liksom at det ville komme opp et rødt, lite tall eller noe et sted, slik som jeg kjenner til det fra andre nettsteder.
Anonym bruker Skrevet 16. februar 2011 #4 Skrevet 16. februar 2011 Du får jo en varsel da. På din side, dvs den siden du kommer inn på når du logger inn står det med store orange (eller er det røde) bokstaver. Dvs at du er et klikk unna varselen.
Anonym bruker Skrevet 16. februar 2011 #5 Skrevet 16. februar 2011 Jeg har aldri sett noe varsel på 'min side' .....
Anonym bruker Skrevet 16. februar 2011 #6 Skrevet 16. februar 2011 På Din egen side, over ruta hvor det står Din profil vil det stå en beskjed hvis du har uleste meldinger. Det gjør det i hvertfall hos meg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå