Anonym bruker Skrevet 16. februar 2011 #1 Skrevet 16. februar 2011 Her har han fått skikkelig feber og da det endelig så bedre ut så kom det en ny en. Og da var vi i gang igjen. Når han begynner å bli slapp og feberen måler over 40 og jeg ser han ikke har det bra gir jeg paracet. Så det blir vel et par ganger i døgnet. Gleder meg til dette er over. Hvor mange dager bør jeg vente før jeg ringer lege. Den siste tannen er snart ute, er litt igjen så jeg er gange sikker på at det er derfor han har feber. Hvor lenge varer det vanligvis?
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2011 #3 Skrevet 17. februar 2011 Du trenger ikke å ringe legen i det hele tatt - hva skal h*n gjøre? Datteren min fikk jekslene på løpende bånd og hadde feber hele veien - mye mer enn ved fortennenes frambrudd. Super flaks at det var 30 varmegrader ute den perioden også ;-) Paracet er supert for å døyve smertene og feberen.
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2011 #4 Skrevet 17. februar 2011 Det er bare så vondt å se han har det vondt. Han er tett og snørrete også så er redd for at det skal være noe annet. Men blir fin med en gang paraceten virker. Han har jo hatt feber over en uke nå. Ikke like høy hele tiden da. Kjenner at den er rett under tannkjøttet. Blir det bedre med en gang den har brutt gjennom?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå