☆Lille my* Skrevet 14. februar 2011 #1 Skrevet 14. februar 2011 Jeg ble strippet av en lege på sykehuset i dag! Hadde utslettet livmorhals og 2 cm åpning da han begynte. Jeg har termin 10 mars, men han mente at jeg ikke kom til å gå så lenge. Men da jeg kom hjem hadde jeg blødd ganske mye! var som starten på mensen, og etter det har det bare kommet mere blod (gammelt mørkt blod) driver å bytter truseinnlegg hele tiden. Jeg regner med at det sikkert ikke er uvanlig å blø litt ettersom de faktisk røsker til ganske greit der oppe! Men er det noen som vet om strippingen kan ha bedre effekt om man blør,kontra å ikke blø? Sitter jo nå såklart å håper på rier da vettu, men jeg kjenner ikke mere enn mye murring og en del kynnere (som plutselig ikke lenger gjør vondt)
SuperMoM <3 Skrevet 15. februar 2011 #2 Skrevet 15. februar 2011 Jeg ble strippa i svangerskap nr.2 Blødde en del,men det ga seg og 2uker og 2dager senere så kom jenta <3
NostraStoria Skrevet 20. februar 2011 #4 Skrevet 20. februar 2011 Stripping er tøying av livmorhalsens åpning, en kjenner de røsker til og det kan være veldig ubehagelig. Kommer selvfølgelig an på hvor hardt de tar i.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå