Gå til innhold

NUVA-RING! Trenger hjelp...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Fant ut av nuva-ringen min hadde falt ut ved samleie i går kveld, og derfor vært ute i mange timer. I brosjyren står det at den kan være ute inntil tre timer.

 

Hvor lang tid tar det før stoffet er ute av kroppen? Tror dere tre timer er den absolutte grensen, eller tror dere jeg er sikret selvom den har vært ute lenger?

 

HAR NOEN BLITT GRAVID PÅ NUVA-RINGEN?

 

Takk :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

JEg har brukt NUVA-ring, men ikke blitt gravid ved bruk. Men jeg hadde ikke vært veldig nervøs for å ha blitt gravid om den har vært ute i bare noen timer (lenger enn anbefalingene). Sannsynligheten for å bli gravid er i utgangspunktet lavm og det er ikke slik at den fungerer kn mens den sitter i kroppen.

 

Dette ville jeg tatt helt rolig - men dersom du er veldig nervøs kan du jo kjøpe angrepille, men som sagt jeg personlig hadde ikke vært så engstelig..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...