Gå til innhold

kypros 4. april?


Anbefalte innlegg

Skrevet

noen som har vært der? hvordan er tepmeraturen?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har vært på kypros, men bare på sommeren, men vil tro det er varmt nok der i april for det er varmere der enn på mallorca hvertfall.

 

Kypros er helt fantastisk, Vi hadde hotelrom på ett lite familevennlig sted som hette fig tree bay, men det var bare 15 min i taxi inn til ayia napa, men hadde nok valgt å bo i ayia napa hvis jeg ikke hadde hatt med meg unger for det ble veldig dyrt med taxi fram og tilbake i 14 dager.

 

Prisene er litt vell dyre, men absolutt billigere enn i norge og så er det ikke masete selgere som det kan være mangen av f.eks i alanya, bulgaria.

Skrevet

Jeg var der nå i januar, og da var det ikke varmt akkurat, men de har jo en mye lengre sommer enn oss. Var der også i oktober, og da var det godt og varmt! :-)

Så jeg kan tenke meg at april er ganske deilig der. Jeg var der også i juli, og da var det nesten for varmt!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...