Gå til innhold

Mannn min er rasende på meg fordi at,


Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg i helgen var i London og kom hjem med 17 nye lekre par sko som jeg selvsagt måtte ha og har bruk for! Han sier at slutter ikke denne shoppingalskapen min så ser han seg dessverre nødt til og flytte fra meg:(

 

Bare i vinter har jeg kjøpt meg 7 nye jakker både dun, fuskepels, kåpe, gore tex ++ Jeg mener jo bare at jeg faktisk må ha alle disse tingene slik at jeg slipper til enhver tid og tenke på hva jeg faktisk mangler.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Forstår han. Tipper du ikke handler på Ellis og Vero Moda heller.

Det er egoistisk.

Skrevet

Med den rettskrivingen din tror jeg nok det er flere ting enn bare shoppingen din gitt.. ER du dum, eller bare leker du??

Skrevet

Har dere råd til det ser jeg ikke helt at han må flytte fra deg, men problemer med selvkontroll har du tydeligvis!!

 

Er det noe du mangler i livet som du føler du må kompansere for??

Skrevet

Hvordan i all verden fikk du plass til 17 nye par sko i baggasjen?

Skrevet

Ha, ha!

 

Om det mot formodning skulle være sandt hper jeg for din del at du har høy inntekt og masse plass.

Skrevet

Har jo en stor koffert, hadde kun med en bukse, tights og 2 par truser og strømpebukse så hadde god plass til det jeg shoppet! Venninnen min kjøpte nesten ikke noe da hun hadde litt lite lommepenger med seg så jeg fikk plass til noe bagasje i hennes koffert!

 

HI

Skrevet

Tjente 178.000 i fjor, synes ikke det er så aller verst, dessuten må man jo som kvinne fikse seg så man ser presentabel ut for sin mann!

Skrevet

Jeg synes det er litt urovekkende at du ikke hadde noe på overkroppen hele London-turen...

Skrevet

Øhm, håper at du er ett troll for din skyld!

Skrevet

Du er shoppingjunkie.

Enhver form for avhengighetssykdom er skadelig for forholdet, om det er alkohol, kokain eller spilleautomater. Søk hjelp.

Skrevet

Flott av mannen din, her har han gjort et skikkelig bra valg!

Skrevet

Regner med at du tuller, HI. Hvis ikke får du lese innlegget ditt en gang til og spørre deg selv om mannen din eller skoene er viktigst :P

Skrevet

hehe, ler så jeg dævver!! Såklart har du kjøpt 17 nye par med sko, 7 nye vinterjakker og tjent under 200 000 iløpet av fjoråret :P

 

 

Men du skal ha creds for GOD trolling ;) Et lite stikk i siden til de damene her inne som maser om merkeklær og nye klær støtt og stadig kanskje ;)

Skrevet

hihi.. Si fra når du blir med på luksusfellen!

Så får vi andre kose oss og le av deg

Skrevet

 

Dette MÅ være et tulleinnlegg!!

 

Hvem kjøper seg 17 par nye sko og mange jakker, fuskepels osv.... uten å ha kjøpemani eller tilfeldigvis være kona til en miljonær og giftet seg for pengenes skyld...;-)

 

Stakkars mann, håper han skiller seg fra deg og får en kvinne med beina godt plantet på jorda, ellers må du virkelig tenke deg om over dette uhørte pengeforbruket ditt på totalt unødvendig luksus!!!

 

Er dere ikke miljonærer så er du kommet totalt i luksusfellen!!

 

Nei du gode kvinne... du har et STOORT problem!!! ;-)

Skrevet

Dere har tydligvis ikke råd til denne kjøpegalloppen som du bedriver. Å jeg regner med at både dunjakke og goretexjakke ikke er "billigjakker".

 

Så du forresten Luksusfellen sist søndag? Der var det en dame som hadde en hel bod med sko som hun "hadde bruk for". Disse var hun pent nødt til å selge.

 

Så skjønner mannen din godt jeg. Mulig alle disse innkjøpene dine går på bekostning av noe annet i husholdningen?

Skrevet

hahahaha bra kommentar! Londons innbyggere ble grundig underholdt da, toppløs gal dame på vill jakt etter sko (og jakker??)....

 

Regner med dette er tull fra HI ;) eller så har mannen hennes en svært god lønn. Jeg har mer enn dobbelt så høy lønn og kjøper ikke en 10' del av det HI her gjør (og nei, jeg vasser ikke i overskudd av den grunn ;))

Skrevet

Skulle ønske jeg fant meg bare ett par eller kanskje to par slo jeg... Hater å handle sko...

 

Dersom du bare tjente 178000 i fjor så skjønner jeg mannen din må flytte. Du ruinerer han jo.

 

Troll

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...