Anonym bruker Skrevet 5. februar 2011 #1 Skrevet 5. februar 2011 Trenger barn på 3.5 år vårdress i barnehagen, eller holder regntøy? Regntøy er kanskje ikke like slitesterkt og puser best? Hva synes dere? Blir selvsagt når det det blir vår.
Anonym bruker Skrevet 5. februar 2011 #2 Skrevet 5. februar 2011 Tror min på 3,5 år skal bruke vårdress på tørre, men ikke så veldig varme dager? I april/mai? Har ikke tenkt så mye på det enda, har en liggende da, så får vel bruke den
Anonym bruker Skrevet 5. februar 2011 #3 Skrevet 5. februar 2011 Jeg skrev innlegget om vårdress tidligere idag. Min er 4 år og går i utebhg. For vår del er det ikke aktuelt at han skal gå i regntøy så mange timer hver dag. Vi har brukt skogstad sitt regntøy og det er veldig slitesterkt, men ser ikke for meg at det puster like bra som en dress Også bedre bevege seg i en dress, og en slipper ha så mye inni.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå