Patetica fåkksi Skrevet 5. februar 2011 #1 Skrevet 5. februar 2011 Gluteo, de er på plass! Og ikke bare tomatene, men penispaprika også. Da håper jeg virkelig at de overlever alle sammen! Men jeg kjenner jeg blir litt sånn som enhver nybakt seksbabymor hadde blitt; skjelven og hyperventilerende med tanke på at de kanskje ikke overlever. Trenger de kuvøse, eller kan de faktisk vokse med vanlig menneskeluft?
Gjest sug lut Skrevet 6. februar 2011 #2 Skrevet 6. februar 2011 Tre tomater (tremater?) og tre peniser? Har de fått navn? Jeg tror de skal klare seg fint, jeg, mine tomater ble sådd i dag så jeg er optimist til rusen legger seg antakelig, har fått vann, jiffypotte og klar plast over. Skal bare ha det godt og kuvøsekoselig til de spirer, så må de oppdras videre i noe mer kjølige livsforhold, visstnok - vel, jeg har ikke sååå mange steder å ha dem, så det har jo aldri skjedd veldig radikalt her, men et småkjølig rom har jeg, så mine går dit etterpå. Har du penisfrø, og hva slags? Det glemte jeg.
Patetica fåkksi Skrevet 6. februar 2011 Forfatter #3 Skrevet 6. februar 2011 Navn pønskes ut, og jeg tror det er et mannlig flertall (bombe). Dessuten kan ingen penis ha kvinnenavn. Listen kommer når den er klar. De bor i sånne briketter som este seg ut med vann og som kan plantes rett i ei potte senere. Tre tomater og tre peniser ja, og på penispakka var det bilde av røde og grønne.
Gjest sug lut Skrevet 6. februar 2011 #4 Skrevet 6. februar 2011 Kult. Jeg heier! Mine står også i briketter. Ungen synes det er dødsgøy å vanne dem og se de vokser - hvert år.
Patetica fåkksi Skrevet 6. februar 2011 Forfatter #5 Skrevet 6. februar 2011 Når bør tomat og penis se lyset?
Gjest sug lut Skrevet 6. februar 2011 #6 Skrevet 6. februar 2011 Det står 7-10 dager på pakka... for tomat, ikke penis.
Patetica fåkksi Skrevet 6. februar 2011 Forfatter #7 Skrevet 6. februar 2011 Wooh! Og DA skal de fryses ut av det varme og lune? Og da, for hvor lenge? I praksis betyr det to meter.
Gjest sug lut Skrevet 6. februar 2011 #8 Skrevet 6. februar 2011 Jeg veit det - mine får da et liv i sånn rundt 18 grader, tenker jeg, det er vel det kaldeste jeg får til, men så skulle de vel også hatt det enda varmere nå i starten (får ikke mer enn 20, beklager) så de blir alltid lange og stratete, skal vurdere å snippe litt i toppene muligens, også på blomstererter, men hei, det gode er å få sådd noe, det er mentalhygiene.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå