Gjest sug lut Skrevet 4. februar 2011 #1 Skrevet 4. februar 2011 http://www.aftenposten.no/nyheter/sport/article4016284.ece Ojoj, og de er ikke de eneste idrettsforeldrene jeg kjenner til som har klart å legge seg ut med alt og alle, akkurat. Kanskje litt greit om enkelte innser at om de ALLTID står i sentrum av konflikter, rettssaker og generell uhygge så KAN det være dem selv det er noe rivende galt med? Om de må bytte klubber, trenere og støtteapparat og føler at de står helt alene alltid KAN det være fordi de er komplett utålelige mennesker?
Anne-B. Skrevet 4. februar 2011 #2 Skrevet 4. februar 2011 Får sånne assosiasjoner til Chevy Chase, av en eller annen grunn. Selvbedraget og livsløgnen osv.
Gjest irismor Skrevet 4. februar 2011 #3 Skrevet 4. februar 2011 Wow, for en familie med mor i spissen.
tante grusom master of law Skrevet 4. februar 2011 #4 Skrevet 4. februar 2011 Jeg må si jeg får litt sympati med barna, som har slike foreldre. Foreldrene må jo være fullstendig ribbet for enhver selvinnsikt. De burde ta et hint etter å ha tapt i retten for nte gang! Jaja, lykke til i Strasbourg.
Verbena Skrevet 4. februar 2011 #5 Skrevet 4. februar 2011 hjelpe meg for noen folk.. Håper virkelig at vi slipper å komme ut for sånne i fremtiden. *grøss* Lurer litt på om de har forsøkt å se seg selv i speilet jeg? Og hvordan er disse å ha som naboer da?!
:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 4. februar 2011 #6 Skrevet 4. februar 2011 "En trener har kuttet ut tennisen og arbeider som byråkrat i Sverige" jeg jobber heller som byråkrat i sverige en å omgås disse menneskene.... hahah... får man folk til å velge det for å få litt ro, da må man jo ta selvkritikk
Gjest Skrevet 5. februar 2011 #7 Skrevet 5. februar 2011 Ha ha, jeg synes jeg ser menneskerettighetsdomstolen ta denne saken. Skulle nesten tro at de hadde viktigere ting å gjøre.
Småsporvinj gjeng på tryne Skrevet 5. februar 2011 #8 Skrevet 5. februar 2011 Jammen godt at menneskerettighetsdomstolen blir brukt til de viktige tingene.
Gjest sug lut Skrevet 5. februar 2011 #9 Skrevet 5. februar 2011 Og alle som har hatt verv i idrettslag veit at når "normale" idrettsforeldre klikker i vinkel over laguttak må dette være selve essensen av ubehag...
Gjest ->>- Skrevet 5. februar 2011 #10 Skrevet 5. februar 2011 Sånn uten å åpne linken, vi snakker våre venner familien Myhre, ja? Beskrivelsen din kan nok medføre riktighet.
Mom2Two Skrevet 5. februar 2011 #12 Skrevet 5. februar 2011 Kjenner en av de involverte trenerne som måtte slutte i jobben, fordi han ikke maktet å ha mer med familien å gjøre. De var visst virkelig helt utålelige mennesker... Ringte til alle døgnets tider osv.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå