Anonym bruker Skrevet 3. februar 2011 #1 Skrevet 3. februar 2011 Jeg har lagt merke til at det er en del tråder som ikke får svar. Er det noen spesiell grunn for det? Blir kanskje ikke svart på denne heller ))
Anonym bruker Skrevet 3. februar 2011 #2 Skrevet 3. februar 2011 Svarer bare på ting som intresserer meg. Spørsmål om IVF for eksempel angår ikke meg, jeg har to barn, begge satt på første forsøk, ikke skal jeg ha flere barn heller. Pergo og IVF trådene lar jeg bare passere.
Anonym bruker Skrevet 3. februar 2011 #3 Skrevet 3. februar 2011 noen tråder ber ikke om svar, noen har overskrifter man ikke gidder å gå inn på, noen tråder vet man ikke hva man skal svare på.
Anonym bruker Skrevet 3. februar 2011 #4 Skrevet 3. februar 2011 Jeg svarer på de jeg føler at jeg kan svare på og lar være å svare på de jeg egentlig ikke vet så mye om. Vil heller la være å svare enn å svare noe som ikke er riktig/gi feil informasjon
Anonym bruker Skrevet 3. februar 2011 #6 Skrevet 3. februar 2011 Jeg prøver alltid å svare om det er noen som ikke får svar. Noen ganger kan jeg ikke svaret, og andre ganger synes jeg kanskje at hrmfp....de kan lese seg til svaret selv.. google, eller lese andre tråder. På flere andre nettsteder lages en tråd pr emne, men her er det tusen tråder pr emne.. Litt rotete her inne. Ikke ofte folk følger forumene.
Anonym bruker Skrevet 3. februar 2011 #7 Skrevet 3. februar 2011 Jeg svarer kun der jeg føler jeg kan bidra med noe. Er ikke vits å svare på noe jeg ikke kan noe om eller bryr meg om.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå