Undretrollet Skrevet 31. januar 2011 #1 Skrevet 31. januar 2011 Huff, det er så fælt, spes når man er på jobb eller i sosilae sammenhenger... Har så mange fiser på lur, og det er nesten vondt å måtte holde på dem Flere som meg? Er det graviditeten tro??
Forandringfryder ♂♂♂ Skrevet 31. januar 2011 #2 Skrevet 31. januar 2011 Jepp! Helt grusomt... Det kommer visstnok av at fordøyelsen går mye tregere i svangerskapet.
Babyblue-11 Skrevet 31. januar 2011 #3 Skrevet 31. januar 2011 Skriver under her jeg også! Og jeg sier et stort hurra for eldre pasienter som jeg omgås med......skylder lett på de jeg assa!!;o)Hihi......*s*
SolRikke Skrevet 31. januar 2011 #4 Skrevet 31. januar 2011 haha! Jeg må melde meg inn i denne klubben, har vært ekstremt ille 2 siste dagene, dyna flagrer om natta, huff å huff, hehe
Babyblue-11 Skrevet 31. januar 2011 #5 Skrevet 31. januar 2011 Hoho!! Jenta si det ja.....dyna her er spikra fast om nettene her nå så....og sånn blir det vel en stund fremover!!;o) Kan ikke annet enn le.....og på kveldene leker jeg flodehest jeg! Ganske moro av og til iallefall !
Undretrollet Skrevet 31. januar 2011 Forfatter #6 Skrevet 31. januar 2011 Hehehe... Godt jeg ikke er aleine om det... Mannen er passe lei da, for her hjemme må jeg jo slippe litt, får jo vondt i magen ellers På jobb sliiiter jeg!! Ingen gamle å skylde på...
lillelykkelig ♥ jenten min ♥ Skrevet 31. januar 2011 #7 Skrevet 31. januar 2011 Hehehe.. åjadda, men her kommer de helt uten forvarsel, heldigvis luktfrie og lydløse når jeg er på jobb;) Men har fått høre av min kjære at det har vært tordenvær under dynen om natten, og lukten likeså..hehe..oooooooops..sier det er halvparten hans skyld:p
Petrine +spire=❤ Skrevet 31. januar 2011 #8 Skrevet 31. januar 2011 Jau jau full i luft. Sliter litt med fordøyelsen i tilleg og bør slippe det ut når det kommer. Er jo ikke alltid det passer og da får jeg såååå vondt i magen..
solaveia Skrevet 31. januar 2011 #9 Skrevet 31. januar 2011 Frykteli mye luft å får forfærdeli vondt når det må holdes på..Syns det e litt flaut,men ut må d..Eller så havne æ på legevakta Hehe..Godt å hør vi e fler som fis..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå