Gå til innhold

Bivirkninger av Cerazette


Anbefalte innlegg

Skrevet

Etter 5 uker på cerazette har jeg (nå i tre uker) fått en ubehagelig kvalme, spes natt/morgen/formiddag. Svært såre brystvorter kom også på samme tid (vondt for å ligge på magen).

Er det vanlig at bivirkninger ikke dukker opp før etter 5uker?

-Har lett for å bli kvalm, og opplevd det tidligere i forbindelse med andre med. men da fra første pille og det gav seg etter ca3uker.-

Uke 6 på pillen tok jeg uten tvil, opptil flere, positive eggløsningstester, og deretter negativ graviditetstest. Tok i uken etter flere eggløsningstester for å se at hormonnivået sank, hvilket det gjorde. Uke 7 gav negativ el.test. Fortsatt kvalm, litt mer vant til såre brystv.

 

Noen som har lignende erfaring ang bivirkninger, og kan betrygge meg med at de snart vil forsvinne? Kan jeg med håp begynne på den tredje mnd med C.?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...